Відділ продажу  +38(044) 228-63-01
                                      +38(095) 401-58-08
                                      +38(097) 598-15-13
                                      +38(063) 375-90-55
        Сервіс-центр      +38(044) 228-63-02
        Принт-центр       +38(044) 228-63-04

Insit on Facebook  www.insit.com.ua

 
Корзина
CЕРВІС
     Сервісний центр ІНСІТ надає послуги з ремонту, технічного обслуговування оргтехніки XEROX і інших виробників. Сервісний центр має статус Сервісного Партнера компанії Xerox.    


    
    Досвід роботи на українському ринку більше 25 років, наявність кваліфікованих досвідчених фахівців дозволяє нам здійснювати комплексне обслуговування підприємств на високому якісному рівні. Всі інженери пройшли вузькоспеціалізоване навчання і мають сертифікати фірм-виробників на обслуговування офісної техніки різного класу.

   INSIT - Xerox Service Partner

РТО - Разове Техніческое Обслуговування
Сервісний центр «ІНСІТ» виконує діагностику, обслуговування та ремонт будь-якої складності копіювального і друкарського обладнання Xerox, Canon, Hewlett Packard і Samsung. Для реєстрації заявки на Разове Технічне Обслуговування (РТО) необхідно передзвонити диспетчеру в сервісний центр по телефону (044) 525-6101 і повідомити про несправність (модель апарату, причина виклику, код помилки, адреса Замовника і контактний телефон) або заявку можна зробити по e-mail: service@insit.com.ua. Якщо Ви звертаєтеся в наш Сервісний Центр вперше, Вам необхідно надати реквізити вашої організації для оформлення документів і виставлення рахунку. Після отримання оплати, менеджер сервісного центру зв'язується з вами для уточнення адреси та часу приїзду інженера. За результатами виконаних робіт інженер оформляє акт виконаних робіт, де вказує інформацію про виконану роботу. Якщо для завершення ремонту необхідні будь-які запчастини або витратні матеріали, все це фіксується в акті і узгоджується з Замовником. Якщо несправність вимагає серйозного ремонту, тоді апарат за погодженням із замовником транспортується в Сервісний Центр для подальшої діагностики і ремонту.

ЩСО - Щомісячне Сервісне Обслуговування
Договір щомісячного обслуговування, який включає тільки роботу сервісного інженера (діагностика, профілактичні та ремонтні роботи, а також заміну запасних частин), покупка запасних частин і витратних матеріалів здійснюється окремо. Гарантований час від прийому заявки до приїзду інженера становить 4 години.

ПСО - Повне Сервісне Обслуговування (FSMA)
Договір повного сервісного обслуговування, в який крім роботи сервісного інженера включено постачання витратних матеріалів та запчастин. Доставка витратних матеріалів здійснюється на основі заявок Замовника, виходячи з норм витрати на дане устаткування, встановлених виробником. Гарантований час від прийому заявки до приїзду інженера становить 4 години.

У вартість даних договорів не входить вартість робіт по усуненню несправностей, які сталися з вини Замовника (неправильні умови експлуатації, використання не рекомендованих типів паперів, плівок і наклейок, механічних пошкоджень, пролитого на апарат кави та ін.).

Установка Нового обладнання
Для установки обладнання, що відноситься до категорії малої офісної техніки, не потрібна участь сервісного інженера. Таке обладнання встановлюється замовником самостійно.
Інструкція по підключенню та встановлення, а також гарантійний талон прикладаються до кожної одиниці техніки. Обслуговування малої офісної техніки здійснюється в авторизованих гарантійних сервісних центрах.
Установка устаткування, яке відноситься до категорії середньої і високопродуктивної техніки, інженерних систем і кольорового обладнання повинно проводитися обов'язково Сервісним Партнером, які мають сертифікованих інженерів, на даний вид обладнання.
Після установки устаткування інженер заповнює гарантійний талон, який є підставою для безкоштовного усунення дефектів, що виникли з вини виробника в гарантійний період.

Гарантійний ремонт
XEROX надає гарантію терміном на 12 місяців з дня його установки. Дія гарантії припиняється раніше зазначеного терміну в разі закінчення 18 місяців з дати поставки обладнання та / або виготовлення на обладнанні кількості відбитків, що перевищує гарантійний обсяг друку, якщо це передбачено для Обладнання, в залежності від того, яке з перерахованих умов настане раніше.
Дія гарантії припиняється у разі ремонту приладом користується стороння особа, що не сертифікованим компанією XEROX.
Всі замінені по гарантії деталі належать XEROX і підлягають поверненню за першою вимогою.

Гарантія передбачає безкоштовний ремонт апарату сервісної Організацією, авторизованої компанією XEROX при наявності недоліків, які виникли з вини виробника. XEROX не надає гарантії на термін служби витратних матеріалів, а також ресурсних частин і елементів.
Під ресурсними частинами і елементами розуміються будь-які частини і елементи, ресурс яких залежить від обсягу копіювання / друку і які відповідно до технічної документації виробника обладнання підлягають обов'язковій заміні після виготовлення певної кількості копій / відбитків (наприклад, вироби з гуми, нагрівальні і притискні вали, ножі очищення, ремені, фільтри і т.п.); під витратними матеріалами розуміються тонер, тонер-картриджі, носій, фоторецептори, копальні / принт-картриджі, масло.


Сервісный центр


м. Киів, вул. Ізюмська, 5
Тел. +38(044) 228-63-02
E-mail: service@insit.com.ua

Режим роботи:
Понеділок - П'ятница - з 9:00 до 18:00,
Субота - Неділя - вихідний.

E-mail:  service@insit.com.ua

Компания ІнсІт – Золотий Бізнес-партнер и Сервісний партнер XEROX.

.